Category: "aloe msm gel"

MSM – Aloesowy Żel z Biosiarką

November 2nd, 2013

msm-stawyMSM – Aloesowy żel kojąco-regenerujący z biosiarką – zawiera, podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne FLP, znaczącą ilość (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu na skórę.

W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych połączono z dimetylosulfonatem (MSM) – organicznym związkiem siarki, która jest niezbędan do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej siarki w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna), w tkance łącznej, skórze, włosach i paznokciach.
MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm korzysta z tego związku jako ze źródła biosiarki. Związki siarki organicznej są absolutnie niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe i stawowe). Niedobory siarkowe są również coraz częstszą przyczyną kłopotów z włosami i paznokciami, a także

Full story »